Proje Açıklaması

KOLTUK YÜZÜ YENİLEME

Koltuk yüzü yenileme işlemleri eskiyen koltuğundan rahatsız olan kişilerin tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde eskiyen veya artık döşemesinden sıkıldığınız koltuklarınız bambaşka bir görünüme kavuşmaktadır. Koltukların döşemesi günümüzde istenilen biçimde değiştirilmektedir. Birçok kişi bu hizmet sayesinde koltuklarından sıkıldığında çok yüksek ücretlerle koltuk almak yerine daha uygun fiyatlara döşeme yaptırmaktadır. Sizler de eskiyen koltuklarınızı istediğiniz zaman döşemesini değiştirerek yenileyebilirsiniz. İzmir bölgesinde bu işlem için profesyonel bir ekip arıyorsanız da bizlere ulaşabilirsiniz.

KOLTUK YÜZÜ YENİLEME

Koltuk yüzü yenileme işlemi mutlaka uzman ellerde yapılmalıdır. Koltuk yenileme, koltuğun tarzını ortaya çıkaran, koltuğu ıslaklık, kir, toz gibi dış etmenlere karşı koruyan renkli, desenli ya da sade yapılardır. Koltuk yüzleri çok farklı çeşit kumaş, deri ve benzeri maddelerden imal edilmektedir. Koltuk yüzleri koltukla bütünleşik olmasına rağmen ihtiyaç halinde koltuğun ana gövdesinden sökülerek temizlenebilmektedir. Ancak temizlenmesi mümkün olmayacak derecede hasarlı koltuk yüzleri yenilenebilmektedir. Bu hizmeti ancak koltuk yüzü yenileme konusunda profesyonelleşmiş firmalar gerçekleştirebilmektedir.

Tanınmış markaların ürettiği sıfır model koltuk fiyatları aldı başını gidiyor. İnsanlar da doğal olarak bir koltuğa gereğinden fazla miktarda fiyat ödemeyi mantıklı bulmuyor. Bu durumda geriye kalan en iyi seçenek koltuk yüzü yeniletme hizmeti almak oluyor.

KOLTUK YÜZÜ YENİLEME HİZMETİ NEREDEN ALINIR?

Koltuk yüzünüzü yeniletmeye karar verdiğinizde bu işlemi alanında birinci kalite olan bir firma ile yapmak en doğrusudur. Bu hizmetleri veren firmaların nezdinde, İzmir koltuk yüzü yenileme, Bornova koltuk yüzü yenileme, Karşıyaka koltuk yüzü yenileme ve Bayraklı koltuk yüzü yenileme gibi il ve ilçelerde hizmetler verilmektedir.

KOLTUK YÜZÜ YENİLEME AŞAMALARI NELERDİR?

Problem çıkaran koltuğunuzun yüz değişimi yapılırken sırasıyla izlenmesi gereken adımlar şunlardır;

  • Öncelikle eski koltuk yüzü çıkarılmalıdır. Ekiplerimiz bu işi gerekli elektronik ekipmanlar ile özenli bir şekilde gerçekleştirerek koltuğunuzu her türlü aşınmadan korur.
  • Eski koltuk yüzü çıkarıldıktan sonra koltuğun mevcut durumu değerlendirmeye alınarak koltuk iskeletinin sağlamlığına bakılır. Gerek görülürse çeşitli sağlamlaştırmalar yapılır.
  • Sonraki adımda yeni koltuk yüzü koltuğumuza monte edilir.

KOLTUK YÜZÜ YENİLEME FİYATLARI

İzmir koltuk yüzü yenileme firması olarak koltuk yüzü yenileme işlemleri için elimizden geldiğince fiyat konusunda yardımcı olmaktayız. Piyasada en kaliteli işçiliği en uygun koltuk yeniletme fiyatlarına sadece bizde bulabilirsiniz. Koltuk yüzü yenileme konusunda detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

16 yıllık deneyimimiz ile eskiyen koltuklarınızı alanında uzman İzmir Koltuk Döşemecisi ile yenileyin…

  +90 554 830 47 48