Proje Açıklaması

KOLTUK YÜZ DEĞİŞİMİ

Koltuk yüz değişimi yaptırmak son yıllarda sıkça tercih edilen bir işlem haline geldi. Koltuk yüzlerinin değiştirilmesinin çok tercih edilen bir yöntem olmasında en etkili unsur elbette ekonomik açıdan koltuk yüz değiştirme fiyatlarının uygun olması diyebiliriz

KOLTUK YÜZ DEĞİŞİMİ SAĞLIKLI MI?

Bunun yanı sıra koltuk yüz değiştirme işlemi sonrası eski koltuklar adeta ambalajından yeni çıkmış gibi bir görünüme sahip oluyorlar. Bu sebeplerden ötürü insanlar artık paralarını lüks mağazaların etiketlerine değil ellerindeki ürüne yatırmayı daha cazip buluyorlar.

Koltuk Yüz Değişimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koltuk yüz değişimi yaptırmak, uzun yıllar kullanılmış ve bundan dolayı üzerinde çıkmayan lekeler, yanık izleri, delikler ve yırtılmalar bulunduran yıpranmış görünüme sahip eski yüzlerden kurtulmanın en kolay yolu. Koltuk yüzü değişimi demek, mevcut koltuğunuzun dayanıklılığına zarar vermeden onun görüntüsünü değiştirmek demektir. Üstelik bu işlem bazen sadece görüntü ile sınırlı kalmayabilir.

  • Kullanılamayacak kadar eski durumdaki koltuklar yenilenirken onların görüntüsü kadar dayanıklılığına dair de geliştirmeler yapılmalıdır.
  • İhtiyaç duyulması halinde koltuk yüz değişimi yapılırken tespit edilen yapısal bir hasar söz konusu ise ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçecek ve sizin onayınız ile koltuğunuzun yapısal olarak sağlamlaştırılması yapılacaktır.
  • Bunun için çürümüş, kırık, ezik parça çıkarılıp tamir edilecektir.
  • Sorun yaratan parça tamir kaldıramayacak kadar işlevini yitirmişse yerine yenisi takılacaktır.
  • Takılan parça uygun renge boyanacaktır.

İzmir koltuk yüz değişimi firmaları bu kapsamda sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri sunabilmektedirler. Bornova koltuk yüz değişimi, Bayraklı koltuk yüz değişimi ve Karşıyaka koltuk yüz değişimi alanlarında koltuk yenileme hizmetleri verilmektedir.

KOLTUK YÜZ DEĞİŞİMİ FİYATLARI

Koltuk yüz değişimi fiyatları hizmetin kalitesine ve firmaların potansiyeline göre değişebilmektedir. Bu firmalar müşterileri için farklı paketler sunmaktadır. Fiyatlar da bu yüzden, koltuk boyutuna, modeline ve seçilen kumaş türüne göre değişim göstermektedir.

Her koltuğun yenilenmesi için ihtiyaçları farklıdır. Bu kapsamda hizmet almak isterseniz firmamıza ulaşarak koltuk yüz değişimi fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

16 yıllık deneyimimiz ile eskiyen koltuklarınızı alanında uzman İzmir Koltuk Döşemecisi ile yenileyin…

  +90 554 830 47 48