Proje Açıklaması

KOLTUK YENİLEME

Koltuk yenileme hizmetleri, iş yerlerinde ya da evlerinde kullandıkları koltuklarından rahatsızlık duyan kişilerin tercih ettiği bir tamirat işlemidir. Uzun süre boyunca kullanıma bağlı olarak üzerlerinde eğiklik, şişme, yay çıkıntısı, lekelenme, yırtılma ve benzeri rahatsızlık verici unsurlar bulunduran koltuklar tarafımızca yenilenmektedir. Koltuk yenileme işlemini gerçekleştirdiğimiz ürünler ilk günkü kadar güzel bir görünüme ve rahatlığa kavuşmaktadır. Üstelik koltuk yenileme fiyatlarımız gayet uygundur.

KOLTUK YENİLEME

Firma olarak sizlere en kaliteli İzmir koltuk yenileme hizmetlerini sunmaktayız.  Tamamı alanında profesyonelleşmiş ve uzun süredir bu sektörde deneyim sahibi kişilerden oluşan kadromuz ile sizlere Bornova koltuk yenileme, Karşıyaka koltuk yenileme, Bayraklı koltuk yenileme gibi il ve içelere yönelik hizmetleri sunmaktayız.

NE GİBİ DURUMLARDA KOLTUK YENİLEME HİZMETİ ALINABİLİR?

Koltuk yenileme hizmetlerimizin amacı sadece koltuğunuzun görüntüsünü toparlamak ve çalışmaya devam eder hale getirmek değildir. Bizden koltuk yenileme hizmeti almaya karar verdiğinizde koltuğunuzu ilk aldığınız günkü haline getirmeyi garanti eden bayiler bulunmakta. Bunun için çok sayıda işlemi titizlikle uyguluyor ve en iyi sonucu sizlere sunabilmekteler.

Ne zaman koltuk yenileme hizmeti alınması gerektiği kullanıcının tercihine kalmış bir olgudur. Ancak bu konuda sizlere profesyonel tavsiyelerde bulunmak isteriz;

  • Koltuğunuz oturma kalkma, üzerinde hareket etme esnasında aşırı derecede ses çıkarıyorsa,
  • Koltuğunuza sert bir şekilde oturduğunuzda yerinden çıkan yayları hissedebiliyorsanız,
  • Bu durumun tam tersi örnekte, koltuğunuza oturduğunuzda sizi taşıyacak bir direnç hissetmeden içine gömülüyorsanız,
  • Koltuğunuz hareketli ise ve hareket esnasında tekerlerde sıkışma oluyorsa, güçlükle hareket ediyorsa,
  • Koltuk yüzünde yer yer boya akması, dökülmeler, yırtıklar vb. çeşitli tahribatlar mevcutsa,
  • Koltuğunuzun boyunluğu, ayak uzatma aparatı, yükseklik ayarlama çubuğu gibi hareketli parçaları işlevlerini tam olarak yerine getiremiyorsa koltuğunuzu yeniletme zamanı gelmiş demektir.

KOLTUK YENİLEME FİYATLARI

Koltuk yenileme şirketleri tarafından alacağınız hizmetler doğrultusunda, teslim edilen her koltuğa gerekli özeni göstererek yapılması gereken tamirat gerçekleştirilmektedir. Bu tamiratlara, koltuk parçalarının özenle sökülmesi, yağlanması, tamiri, değiştirilmesi vb. işlemler dahil olabilir.

Bahsettiğimiz koltuk yenileme hizmetleri kapsamında koltuk yenileme fiyatları sunulmuş olunan en yüksek standartlardaki işçiliğe ve piyasa üstü kaliteye göre değişim gösterebilmektedir. Bu kapsamda en doğru bilgiyi, koltuk yenileme hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

16 yıllık deneyimimiz ile eskiyen koltuklarınızı alanında uzman İzmir Koltuk Döşemecisi ile yenileyin…

  +90 554 830 47 48