Proje Açıklaması

KOLTUK KAPLAMA

Koltuk kaplama işlemleri artık yepyeni teknolojilerle yapılıyor. Hızla gelişen koltuk kaplama sektörü birçok insanın yeni tercihi haline geldi. İnsanlar artan fiyatların etkisiyle sıfır üretim mallardan uzaklaşarak halen kullandığı ürünleri yeniletmeyi artık daha cazip buluyor. Ev, ofis mobilyalarındaki fiyat artışları sebebiyle, insanlar iş yerlerindeki ve evlerindeki eskimiş ve yüzü yıpranmış koltukları kaplama yaptırarak sıfır haline getiriyor.

Koltuk Kaplama İşlemi Tam Olarak Nedir?

Koltuk kaplama işlemi en basit tabiriyle koltuğunuzun eski yüzünün yepyeni bir yüz ile değiştirilmesi işlemine denmektedir. İşlemin kendisi tarifi kadar hızlı olmakla birlikte büyük bir titizlik ve özen gerektirmektedir.

Koltuk Kaplama İşlemi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Koltuk kaplama işlemi yaparken yeni koltuk yüzü için istenilen kumaşın kaplama yapmaya elverişli olup olmaması son derece önemlidir. O yüzden bu tarz koltuk kaplama işlemleri İzmir koltuk kaplama şirketlerinde profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise koltuğunuzun yeni görünümünün vermek istediği tarzdır. Koltuk yüzlerinin çeşitleri kullanım alanlarına göre değişmektedir. Ofis vb. türde resmi iş yerleri için kullanılacak koltuk kaplamalarında deri türden ve siyah renkli kaplamalar tercih edilmesi gerekirken, bir kafeterya işletmesinde daha renkli kaplamalar daha hoş duracaktır.

Koltuk Kaplama Hizmeti İşlemleri Nelerdir?

Koltuk kaplama işlemleri için her türlü profesyonel hizmeti İzmir bayilerinden olan Bornova koltuk kaplama, Karşıyaka koltuk kaplama ve Bayraklı koltuk kaplama gibi il ve ilçelere yönelik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizlerden alacağınız koltuk kaplama fiyatları son derece uygun olacaktır.

Koltuk kaplama hizmeti esnasında bahsettiğimiz bayilerden yapılacak işlemler şu şekilde sıralanabilir;

  • Öncelikle eski koltuğunuz detaylı bir analize sokularak ihtiyaçları netleştirilir.
  • İhtiyaçlara yönelik olarak sizlerle yapacağımız konuşma neticesinde yapılacak işlemlere karar verilir.
  • Koltuk kaplamasını değiştirmek için kataloglarımızı veya daha önce yaptığımız koltuk kaplama örneklerini inceleyerek bir kaplama yüzü belirleyebilirsiniz.
  • Koltuk yüzü belirlendikten sonra işinde uzman kadromuz tarafında gerekli cihazlar yardımıyla sökme işlemine başlanır.
  • Sökme işlemi esnasında asla koltuğunuza zarar verilmez. Koltuğunuzu ayakta tutan iskelet sistemi her türlü zarara karşı korunarak çok özenle çalışılır.
  • Koltuğun iskelet sistemi analiz edilerek gerekli iyileştirmeler ve kaplama rengine uygun boyamalar gerçekleştirilir.
  • Koltuğun yeni yüzünü iskelet sistemine monte etmeden önce gerekli noktalara süngerler konulur, yay düzeltmeleri yapılır.
  • Koltuğun yeni yüzü monte edilerek işlemler tamamlanır.

BİZE ULAŞIN

16 yıllık deneyimimiz ile eskiyen koltuklarınızı alanında uzman İzmir Koltuk Döşemecisi ile yenileyin…

  +90 554 830 47 48