Proje Açıklaması

İZMİR KOLTUK DÖŞEME

Koltuk döşeme işlemleri günümüzde sıfır eşya fiyatlarının aşırı derecede artması sonucu çok popüler hale gelmiştir. Birçok insan sıfır eşya satın almanın güçlüğüyle baş etmeye çalışmak yerine hâlihazırda kullanımda oldukları koltuklarını koltuk döşeme işlemi yaptırarak yeniletmektedir.

KOLTUK DÖŞEME NEDİR?

Koltuk döşeme işlemi en temel haliyle koltuğunuzun zamanla solmuş, yıpranmış, üzerinde yanıklar ve lekeler bulunan yani tahribata uğramış olan yüzünü, yepyeni sıfır bir yüz ile değiştirmek işlemidir. Koltuk döşeme işlemi son derece sağlıklı bir işlem olup yüzleri eskimiş olan koltuklarınızı fabrikadan yeni çıkmış bir hale dönüştürmektedir.

KOLTUK DÖŞEME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Koltuk döşeme işlemlerinde izlenecek bir seri adım vardır. Öncelikle döşemesi değiştirilmek istenen koltuğa yeni bir döşeme seçilmelidir. Kataloglardan tamamen sizin tercihinize göre seçilen döşemeler temin edildikten sonra koltuğunuzun yıpranmış eski döşemesi özenle çıkarılır. Bu işlem yapılırken eşyanızın iskeletine zara vermemek için maksimum gayret gösterilir. İstenildiği takdirde koltuğunuzun iskelet sistemi de yeni takılacak olan döşemenin rengi ile uyumlu olarak boyanabilir. Döşeme sökülme işlemi tamamlandıktan sonra sıra yeni döşemenin yerleştirilmesine gelir. Bu işlem için öncelikle koltuğunuz yaylı ise yeni döşemeye zarar vermemesi için sünger yerleştirme işi yapılır. Bu hem uzun sürede dayanıklılık sağlayacak hem de sizlere ekstra yumuşak ve konforlu bir kullanım olanağı sunacaktır.

KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

Koltuk döşeme fiyatları cep yakmayan, bütçe dostu rakamlardadır. Uygulanan yöntem gereği eski koltuklarınızı yeniletmek sıfır bir koltuğa sırf markasından dolayı abartı bir fiyat vermekten çok daha ucuza denk gelecektir.

İZMİR KOLTUK DÖŞEME

İzmir koltuk döşeme firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti İzmir’in her bölgesinde sunacağımızın garantisini verebiliriz. Kullanımda olan koltuğunuzu yenileyerek size sıfır bir koltuk deneyimi yaşatacak olan ekiplerimiz Karşıyaka koltuk döşeme, Bayraklı koltuk döşeme ve Bornova koltuk döşeme olarak farklı bayiliklerde hizmet vermektedir.
Sizler de koltuklarınızı ekstra yüksek rakamlarla masrafa girmeden kolay, hızlı ve uzun ömürlü olacak şekilde yeniletmek isterseniz bayilerimizde koltuk döşeme işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen sitemiz aracılığıyla bizlerle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

16 yıllık deneyimimiz ile eskiyen koltuklarınızı alanında uzman İzmir Koltuk Döşemecisi ile yenileyin…

  +90 554 830 47 48