HAKKIMIZDA

Yaşam alanlarının en önemli unsurları arasında yer alan koltukların ve kanepelerin döşemelerinin değiştirilmesi ve yenilenmesi için 2005 yılında bu yana sizlere hizmet veriyoruz. Eymen Koltuk olarak, eskiyen ve artık kullanılamaz hale gelen tüm mobilyaların döşemesinin yenilenmesi konusunda profesyonel ve etkili bir şekilde hizmet veriyoruz. Koltukların en iyi şekilde tamir edilmesi ve eskisinden daha iyi hale gelmesi noktasında çalışıyor ve koltuklarınızın yeni gibi olmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra mobilyalarınız için birçok konuda destek sağlıyoruz.

Koltuk Döşemesinde Neden Biz?

Koltukların döşemesinin tamiri noktasında sizlere en iyi hizmetleri sunuyor ve en iyi şekilde mobilyalarınızı yeniliyoruz. Yenileme noktasında sizlerin talepleriniz doğrultusunda mobilyalarınızın orijinalliğini koruyoruz. Bunun yanı sıra ayrıca mobilyalarınızı yenilerken son derece kaliteli ve etkili ürünler kullanıyoruz. Ayrıca mobilyalarınızın döşemesini yaparken de yine orijinalliğine uygun olarak yapıyor ve döşemesinin değiştirildiğinin anlaşılmamasını sağlıyoruz. Yani mobilyalarınızı yenilediğimizde sanki sıfır takım almışsınız hissi yaratıyoruz.

BİZE ULAŞIN

GARANTİLİ HİZMET

Uzun yılların verdiği deneyimle birlikte sizleri daha iyi anlıyor, ihtiyaçlarınızı tam istediğiniz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

  +90 554 830 47 48